Tuntien aikataulut

Joogakoulun saleilla ryhmätunnit järjestetään turvaväliohjeistusten mukaisesti rajaamalla osallistujamääriä ja käyttämällä 1,5–2 metrin mattovälejä.

Varaa paikkasi tunnille etukäteen tunnin kohdalla näkyvän Varaa-linkin kautta. Ilmoittaudu viimeistään 3 tuntia ennen tunnin alkua. Muista perua varauksesi jos et pääsekään tunnille, ettet turhaan vie paikkaa muilta joogaajilta.

Järjestämme joitakin viikkotunteja online live-tunteina, jotka löydät aikataulun Online-välilehdeltä. Kotona joogatessa voit käyttää myös nauhoitettuja tuntejamme Yogaline-joogakirjastostamme. Kokeile Yogalinea ilmaiseksi! » 

Yksityistunnit ovat mahdollisia sekä online-etätunteina että joogasaleilla: lisätietoa ja varaukset täällä »

Annankadulle tarvitset ovikoodin. Pyydä se hyvissä ajoin sähköpostitse. Ovet avataan 15 minuuttia ennen tunnin alkua. Mysoretunnille voi tulla liukuvasti aloitus- ja harjoitusaikojen puitteissa. Tunneille ei tarvitse ilmoittautua ellei toisin mainita. Joogakoulun kortilla pääset kaikille lukujärjestyksen viikkotunneille. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

 Seuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta syyskuu 21, 2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
21.9.

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 12:00

Omaharjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 10:45

Äiti-vauva jooga

alasali | Nea

11:00 - 11:45

Äiti-vauva jooga

alasali | Nea

12:30 - 14:15

Salivaraus

alasali

13:00 - 14:00

Yksityistunti

yläsali | Saija

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke ja Taina | Varaa

16:30 - 17:30

Avattu: Alkeet 1

alasali | Taina | Varaa

17:40 - 18:55

Avattu: Alkeet 2

alasali | Marke | Varaa

18:45 - 19:45

Avattu: Astangajoogan alkeiskurssi

yläsali | Taina | Varaa

22.9.

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

13:30 - 15:00

Salivaraus

alasali

14:45 - 15:45

Yksityistunti

yläsali | Taina

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:30 - 17:30

Avattu: Alkeet 1

alasali | Ursula | Varaa

17:40 - 18:55

Avattu: Alkeet 2/3

alasali | Ursula | Varaa

19:00 - 20:15

Avattu: Yinjooga & mindfulness

yläsali | Onerva | Varaa

23.9.

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

11:00 - 12:30

Weekly wellness for BIPOC

alasali | Wambui | Varaa

12:00 - 13:15

Salivaraus

yläsali | Juha

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:30 - 17:45

Avattu: Alkeet 2 & tekniikka

alasali | Saija | Varaa

17:55 - 18:55

Avattu: Alkeet 1 & tekniikka

alasali | Saija | Varaa

19:00 - 20:15

Avattu: Yin yoga in English

yläsalin iso puoli | Anouk | Varaa

19:15 - 20:15

Avattu: Raskausajan jooga

yläsalin pieni puoli | Lisbeth | Varaa

19:15 - 20:15

Salivaraus

alasali

24.9.

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

11:45 - 12:45

Avattu: Alkeet 1

yläsali | Ursula | Varaa

14:45 - 15:45

Yksityistunti

yläsali | Taina

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:50 - 17:50

Avattu: Alkeet 1

alasali | Nea | Varaa

18:00 - 19:15

Avattu: Alkeet 2/3

alasali | Nea | Varaa

19:10 - 20:10

Pilatesta joogeille

yläsali | Hanne | Varaa

25.9.

06:00 - 08:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

11:45 - 13:00

Avattu: Terapeuttinen jooga alkeet 1

yläsali | Wambui | Varaa

16:00 - 18:00

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

17:30 - 19:30

Avattu: XL Yin Yoga

alasali | Anouk | Varaa

26.9.

07:00 - 08:30

Omaharjoitus

yläsali | Varaa

08:30 - 10:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

10:25 - 11:40

Avattu: Alkeet 2

yläsali | Marke | Varaa

11:00 - 13:00

Handstand & Core jatkokurssi

alasali | Hanne | Varaa

11:50 - 12:50

Avattu: Alkeet 1

yläsali | Marke | Varaa

13:00 - 16:00

Astangan alkeiskurssi

yläsali | Ursula | Varaa

13:30 - 15:30

Handstand & Core alkeet/perustaso

alasali | Hanne | Varaa

27.9.

07:00 - 08:30

Omaharjoitus

yläsali | Varaa

08:30 - 10:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

11:00 - 13:00

Handstand & Core jatkokurssi

alasali | Hanne | Varaa

12:00 - 14:00

Salivaraus

yläsali

13:30 - 15:30

Handstand & Core alkeet/perustaso

alasali | Hanne | Varaa

14:30 - 15:45

Avattu: Alkeet 2

yläsali | Ursula | Varaa

16:00 - 17:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

alasali | Ursula | Varaa

17:00 - 18:15

Avattu: Yin yoga in English

yläsali | Anouk | Varaa

 Seuraava viikko

Kolmannelle linjalle tarvitset ovikoodin. Pyydä se hyvissä ajoin sähköpostitse. Ovet avataan 15 minuuttia ennen tunnin alkua. Mysoretunnille voi tulla liukuvasti aloitus- ja harjoitusaikojen puitteissa. Tunneille ei tarvitse ilmoittautua ellei toisin mainita. Joogakoulun kortilla pääset kaikille lukujärjestyksen viikkotunneille. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

 Seuraava viikko

 Seuraava viikko

Itäkeskukseen et tarvitse ovikoodia. Opetus tapahtuu pienryhmissä, joten varaa tuntisi etukäteen. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

 Seuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta syyskuu 21, 2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
21.9.

16:45 - 17:45

Pilates alkeet/perustaso

sali2 | Susanna | Varaa

17:30 - 18:30

Raskausajan jooga

sali1 | Saija | Varaa

18:45 - 20:00

Joogaterapia

sali1 | Saija | Varaa

19:00 - 20:15

Yinjooga

sali2 | Jasmin | Varaa

22.9.

18:30 - 19:30

Astangajoogan alkeiskurssi

sali1 | Elina | Varaa

18:30 - 19:45

Avattu: Yinjooga

sali2 | Rosa | Varaa

23.9.

17:00 - 18:00

Astanga alkeet 1

sali1 | Anna | Varaa

18:10 - 19:25

Astanga alkeet 2

sali1 | Anna | Varaa

18:30 - 19:30

Astangajoogan alkeiskurssi

sali2 | Juha | Varaa

24.9.

17:00 - 18:15

Astanga alkeet 2

sali1 | Anna | Varaa

17:15 - 18:15

Pilates alkeet/perustaso

sali2 | Susanna | Varaa

18:25 - 19:25

Astanga alkeet 1

sali2 | Anna | Varaa

18:30 - 19:45

Yinjooga

sali1 | Katja | Varaa

25.9.
Ei tapahtumia tänään
26.9.
Ei tapahtumia tänään
27.9.
Ei tapahtumia tänään

 Seuraava viikko

 Seuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta syyskuu 21, 2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
21.9.
Ei tapahtumia tänään
22.9.
Ei tapahtumia tänään
23.9.
Ei tapahtumia tänään
24.9.
Ei tapahtumia tänään
25.9.
Ei tapahtumia tänään
26.9.
Ei tapahtumia tänään
27.9.
Ei tapahtumia tänään

 Seuraava viikko

Tilaa joogakoulun uutiskirje