Tuntien aikataulut

Joogakoulun saleilla ryhmätunnit järjestetään turvaväliohjeistusten mukaisesti rajaamalla osallistujamääriä ja käyttämällä 1,5–2 metrin mattovälejä.

Varaa paikkasi tunnille etukäteen tunnin kohdalla näkyvän Varaa-linkin kautta. Ilmoittaudu viimeistään 3 tuntia ennen tunnin alkua. Muista perua varauksesi jos et pääsekään tunnille, ettet turhaan vie paikkaa muilta joogaajilta.

Järjestämme joitakin viikkotunteja online live-tunteina, jotka löydät aikataulun Online-välilehdeltä. Kotona joogatessa voit käyttää myös nauhoitettuja tuntejamme Yogaline-joogakirjastostamme. Kokeile Yogalinea ilmaiseksi! » 

Yksityistunnit ovat mahdollisia sekä online-etätunteina että joogasaleilla: lisätietoa ja varaukset täällä »

Annankadulle tarvitset ovikoodin. Pyydä se hyvissä ajoin sähköpostitse. Ovet avataan 15 minuuttia ennen tunnin alkua. Mysoretunnille voi tulla liukuvasti aloitus- ja harjoitusaikojen puitteissa. Kaikille tunneille pitää ilmoittautua etukäteen viimeistään 3 tuntia ennen tunnin alkua. Joogakoulun kortilla pääset kaikille lukujärjestyksen viikkotunneille. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

 Seuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta marraskuu 23, 2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
23.11.

06:00 - 08:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 10:45

Äiti-vauva jooga

alasali | Nea | Varaa

10:00 - 12:00

Omaharjoitus

yläsali | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke ja Taina | Varaa

16:30 - 17:30

Avattu: Alkeet 1

alasali | Taina | Varaa

17:40 - 18:55

Avattu: Alkeet 2

alasali | Marke | Varaa

18:45 - 19:45

Avattu: Astangajoogan alkeiskurssi

yläsali | Taina | Varaa

24.11.

06:00 - 08:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

13:30 - 15:00

Salivaraus

alasali

16:30 - 18:45

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:30 - 17:30

Avattu: Alkeet 1

alasali | Ursula | Varaa

17:40 - 18:55

Avattu: Alkeet 2/3

alasali | Ursula | Varaa

19:00 - 20:15

Avattu: Yinjooga & mindfulness

yläsali | Onerva | Varaa

25.11.

06:00 - 08:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

12:00 - 13:30

Salivaraus - opettajien kokous

yläsali | Juha | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:30 - 17:45

Avattu: Alkeisjatkokurssi / Alkeet 2

alasali | Ursula | Varaa

17:55 - 18:55

Avattu: Alkeet 1

alasali | Ursula | Varaa

19:00 - 20:15

Yin yoga in English

yläsali | Anouk | Varaa

19:15 - 20:15

Raskausajan jooga

alasali | Lisbeth | Varaa

26.11.

06:00 - 08:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

16:30 - 18:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

16:50 - 17:50

Avattu: Alkeet 1

alasali | Ursula | Varaa

18:00 - 19:15

Avattu: Alkeet 2/3

alasali | Ursula | Varaa

19:10 - 20:10

Pilatesta joogeille

yläsali | Hanne | Varaa

27.11.

06:00 - 08:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

08:00 - 10:00

Oma harjoitus

yläsali | Varaa

10:00 - 11:30

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Marke | Varaa

11:45 - 13:00

Avattu: Terapeuttinen jooga alkeet 1&2

yläsali | Wambui | Varaa

16:00 - 18:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Taina | Varaa

17:30 - 19:30

Avattu: XL Yin Yoga

alasali | Anouk | Varaa

28.11.

07:00 - 08:30

Omaharjoitus

yläsali | Varaa

08:30 - 10:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

10:25 - 11:40

Avattu: Alkeet 2

yläsali | Ursula | Varaa

11:50 - 12:50

Avattu: Alkeet 1

yläsali | Ursula | Varaa

29.11.

07:00 - 08:30

Omaharjoitus

yläsali | Varaa

08:30 - 10:15

Avattu: Alkeismysore & mysore

yläsali | Juha | Varaa

12:00 - 14:00

Salivaraus

yläsali

14:30 - 15:45

Alkeet 2

alasali | Ursula | Varaa

16:00 - 17:30

Alkeismysore & mysore

yläsali | Ursula | Varaa

17:00 - 18:15

Yin yoga in English

alasali | Anouk | Varaa

 Seuraava viikko

Kolmannelle linjalle tarvitset ovikoodin. Pyydä se hyvissä ajoin sähköpostitse. Ovet avataan 15 minuuttia ennen tunnin alkua. Mysoretunnille voi tulla liukuvasti aloitus- ja harjoitusaikojen puitteissa. Kaikille tunneille pitää ilmoittautua etukäteen viimeistään 3 tuntia ennen tunnin alkua. Joogakoulun kortilla pääset kaikille lukujärjestyksen viikkotunneille. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

 Seuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta marraskuu 23, 2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
23.11.

06:00 - 12:00

Omaharjoitus

15:00 - 17:00

Salivaraus

25.11.

06:00 - 09:30

Omaharjoitus

10:00 - 10:45

Äiti-vauva jooga

12:00 - 13:30

Salivaraus

16:50 - 17:50

Astanga easy

18:00 - 19:00

Avattu: Alkeet 1

28.11.

06:00 - 12:00

Omaharjoitus

29.11.

 Seuraava viikko

Itäkeskukseen et tarvitse ovikoodia. Kaikille tunneille pitää ilmoittautua etukäteen viimeistään 3 tuntia ennen tunnin alkua. Jos olet kiinnostunut omaharjoituksesta, ota yhteys toimistoon.

 Seuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta marraskuu 23, 2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
23.11.

16:45 - 17:45

Pilates alkeet/perustaso

sali2 | Susanna | Varaa

17:30 - 18:30

Raskausajan jooga

sali1 | Saija | Varaa

18:45 - 20:00

Joogaterapia

sali1 | Saija | Varaa

19:00 - 20:15

Yinjooga

sali2 | Jasmin | Varaa

24.11.

18:30 - 19:45

Yinjooga

sali1 | Rosa | Varaa

25.11.

17:00 - 18:20

Alkeismysore & mysore

sali2 | Juha | Varaa

18:20 - 19:35

Astanga alkeet 1 & 2

sali1 | Juha | Varaa

26.11.

17:00 - 18:15

Astanga alkeet 2

sali2 | Anna | Varaa

17:15 - 18:15

Pilates alkeet/perustaso

sali1 | Susanna | Varaa

18:25 - 19:25

Astanga alkeet 1

sali2 | Anna | Varaa

18:30 - 19:45

Yinjooga

sali1 | Katja | Varaa

27.11.
Ei tapahtumia tänään
28.11.
Ei tapahtumia tänään
29.11.
Ei tapahtumia tänään

 Seuraava viikko

 Seuraava viikko

Tapahtumat viikolle kohteesta marraskuu 23, 2020

Tämän viikon navigaation

Loading Events
23.11.
Ei tapahtumia tänään
24.11.
Ei tapahtumia tänään
25.11.
Ei tapahtumia tänään
26.11.
Ei tapahtumia tänään
27.11.
Ei tapahtumia tänään
28.11.
Ei tapahtumia tänään
29.11.
Ei tapahtumia tänään

 Seuraava viikko

Tilaa joogakoulun uutiskirje